Брейк-данс

Rozšiřujeme naše zaměření o nový taneční styl! Přidej se do našeho breakdance týmu a staň se králem každého tanečního parketu!

Od 1.2.2022 otevíráme v taneční škole Desiré nové taneční kurzy breakdance neboli breakingu. Jsou určené pro kluky a holky od 6 do 14 let a povede je zkušený lektor Petr Dvořák.

Breakdance, zvaný také jako breaking, je taneční styl, který má kořeny v Latinské Americe a patří mezi jednu z devíti základních částí kultury hip hopu. Nově byl navíc zařazen jako soutěžní disciplína na olympijských hrách. O medaile se na tomto sportovním svátku bude poprvé bojovat v Paříži v roce 2024.

 

V rámci našich kurzů se tanečníci naučí kromě taneční techniky i akrobatické prvky a krátké choreografie, které budou moci následně předvést na závěrečných vystoupeních či soutěžích.

Taneční škola Desiré pořádá pro své svěřence také množství doprovodných aktivit, jakými je například letní soustředění či oblíbené přespávačky přímo v prostorách taneční školy.

Ještě máme volná místa.

Прайс-лист

1 раз в неделю 60 мин. 3500 CZK/полугодие

2 раз в неделю 60 мин. 5000 CZK/полугодие

2-й ребенок в семье – стоимость обучения 50% цены!!

Тренинги

вторник 15:30 — 16:30, 16:30 — 17:30

Четверг 15:30 — 16:30, 16:30 — 17:30

Первый урок бесплатно

Приходите и убедитесь сами в качестве наших уроков и нашем подходе. Просто свяжитесь с нами, и мы бесплатно организуем дату вводного и необязательного урока.

Подарочные сертификаты

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na lekce breakdance, lekce baletu pro děti i dospělé i na individuální hodiny.