Návštěvy divadel

V rámci výuky tance považujeme za důležité podporovat v dětech nejen pohybové nadání, ale i jejich schopnost vnímat, a především porozumět umění. Chceme vést děti ke kulturní rozmanitosti, a proto kromě klasické výuky využíváme projektor v naší škole, na kterém dětem promítáme úryvky nejvýznamnějších baletních děl.

Abychom ale v budoucích divácích probudili opravdovou touhu po vzdělání v uměleckých odvětvích, rozhodli jsme se organizovat vedlejší dobrovolné programy,
v rámci kterých společně s dětmi navštěvujeme významná soudobá taneční představení v našich nejvýznamnějších divadlech.

POJĎTE S NÁMI DO DIVADLA

Vážení rodiče a milí žáci,

stejně jako v minulém pololetí jsme pro Vás zajistili vstupenky na klasická baletní představení za zvýhodněnou cenu. Doufáme, že příležitost zhlédnout živé baletní představení pomůže dětem k ještě lepšímu a komplexnějšímu přístupu k tomuto krásnému tanečnímu umění.

Termíny představení

Nabídku dalších divadelních představení pro Vás připravujeme.

Lístky na jednotlivá díla nakupujeme ve velkém časovém předstihu a hromadně. Samostatné lístky prodáváme pro děti od 10 let, pokud jsou děti mladší 10 let, je nutný doprovod dospělé osoby. Účastníky této mimoškolní aktivity doprovází na každé představení alespoň jeden pedagogický pracovník.

V případě zájmu o vstupenky nás kontaktujte na emailové adrese info@baletniskola.cz.
Po potvrzení rezervace Vám vstupenky předáme osobně ve škole. Platit lze v hotovosti nebo bankovním převodem na náš učet 241253551/0600.

Představení, která jsme již navštívili

Státní opera Praha 14.5.2023

La Sylphide