Naši absolventi

Tereza Březovská

Tereza Březovská je naší první narátorkou v připravované sekci rozhovorů s absolventy Baletní školy Jána Nemce. U pana Nemce studovala až do dospělosti. Nyní působí jako architektka.

Veronika Trávníková

S radostí vám představujeme další absolventku baletní školy Jána Nemce Veroniku Trávníkovou. Nyní se věnuje produkční činnosti, organizaci nejrůznějších multižánrových projektů a pracuje v oddělení uměleckého zastupování v agentuře 2media.cz.

Vladimír Pokorný

Rádi bychom vás tentokrát seznámili s Vladimírem Pokorným, divadelním i filmovým hercem. Stálé angažmá má Vladimír v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni, hostuje ale i na několika dalších scénách. Jeho nejslavnějším filmem se stal Poslední závod, který letos vyrazí do kin. Školu Jána Nemce studoval sedm let. 

Ludmila Novotná

Lída Novotná začala s baletem u pana Nemce a následně vystudovala Taneční konzervatoř hl. m. Prahy. Své první angažmá získala v Moravském divadle Olomouc a nyní působí v souboru Severočeského divadla. Její nadšení se ale váže kromě tance i k divadlu opernímu, činohernímu a vůbec ke všem uměleckým činnostem.