Baletní kurzy pro maminky s dětmi

Hledáte vhodnou jarní aktivitu pro sebe a svoje děťátko?
Láká Vás začít cvičit společně s Vaším malým tanečníkem?

Baletní škola Desiré pro Vás připravila baletní kurzy pro maminky s dětmi!

Kurzy jsou speciálně sestavené tak, aby hravou formou rozvíjely motorické a koordinační dovednosti malých dětí a zároveň zajistily pohybovou aktivitu maminkám. V průběhu hodiny se zaměřujeme nejen na základní pohybovou průpravu, ale pracujeme i s řadou zábavných pomůcek, jako jsou kužely, obruče, míčky a podobně. Velkým přínosem lekcí je v neposlední řadě také radost ze společné aktivity maminky a dítěte.

Kurzy jsou určené pro maminky s dětmi zhruba ve věku 2 – 3 let, avšak tato hranice je pouze orientační, s radostí přijmeme i mladší nebo naopak starší tanečníky –  respektujeme, že potřeby malých dětí mohou být velmi rozdílné.

Kurzy je možné navštěvovat jednou nebo dvakrát týdně, aktuální rozvrh a cenové podmínky naleznete v sekci Rozvrh a Ceník.

Zní to lákavě?

Tak přijďte, už se na Vás a na Vašeho drobečka těšíme!
Stačí jednoduše přijít na Vámi vybranou lekci. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na info@baletniskola.cz, rádi Vám se vším pomůžeme.