Gymnasika

Rozšířili jsme naše zaměření o sportovní gymnastiku!

Ačkoliv má spoustu rodičů mylně zafixováno, že gymnastika jen ničí dětem pohybový aparát, opak je pravdou. V případě, že lektor/trenér, přistupuje k dítěti pečlivě a dbá na správné provedení cviků, je naopak gymnastika ideální průpravou do dalších sportů, ale i tance.

Pro koho je kurz určený

Kurz je vhodný pro kluky a holky od 6 do 10 let. Přihlásit se mohou úplní začátečníci i mírně pokročilí.

Doporučené vybavení

Na lekci si s sebou vezměte pohodlné obepnuté oblečení, doporučujeme legíny a trikot, popřípadě tričko. V létě je možné využít gymnastické kraťasy. Prosíme, vyhněte se klasickým gymnastickým cvičkám, které jsou špatně tvárné, ideální jsou ponožky nebo gymnastické špičky.

Náplň kurzu

Děti se v první řadě naučí ovládat držení těla, koordinovat pohyby a aktivovat správné svaly, díky jejichž funkci můžeme zabránit i úrazům. Osvojíme si základní gymnastické pozice, sestavy, cviky a celou hodinu si zpestříme zábavnou, pohybovou kreativitu rozvíjející hrou

Průběh lekce

Lekce začíná rozehřátím formou taneční rozcvičky (opakováním tanečních kroků Toprock z předchozích hodin), následuje vedené protažení/stretching, jednoduché posilování a gymnastické prvky. Hlavní část lekce je věnována výuce nových kroků a opakováním kroků z předchozích lekcí. Postupně se jednotlivé kroky a prvky budeme učit navazovat na sebe a vytvářet vlastní taneční variace.

V rámci našich kurzů se tanečníci naučí kromě taneční techniky i akrobatické prvky a krátké choreografie, které budou moci následně předvést na závěrečných vystoupeních či soutěžích.

Taneční škola Desiré pořádá pro své svěřence také množství doprovodných aktivit, jakými je například letní soustředění či oblíbené přespávačky přímo v prostorách taneční školy.

Ještě máme volná místa.

Ceník

1x týdně 60 min                   3850 Kč/pololetí

2x týdně 60 min                   5500 Kč/pololetí

2. sourozenec platí 50 % z ceny!!

Tréninky

Úterý                   16:00 – 17:00

Čtvrtek                17:00 – 18:00

První lekce zdarma

Přijďte se sami přesvědčit o kvalitě našich lekcí a o našem přístupu. Stačí nás kontaktovat a domluvíme si termín úvodní a nezávazné lekce zdarma.

Dárkové poukazy

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na lekce breakdance, lekce baletu pro děti i dospělé i na individuální hodiny.