Breakdance

Rozšiřujeme naše zaměření o nový taneční styl! Přidej se do našeho breakdance týmu a staň se králem každého tanečního parketu!

Od 1.2.2022 otevíráme v taneční škole Desiré nové taneční kurzy breakdance neboli breakingu. Jsou určené pro kluky a holky od 6 do 14 let a povede je zkušený lektor Petr Dvořák.

Breakdance, zvaný také jako breaking, je taneční styl, který má kořeny v Latinské Americe a patří mezi jednu z devíti základních částí kultury hip hopu. Nově byl navíc zařazen jako soutěžní disciplína na olympijských hrách. O medaile se na tomto sportovním svátku bude poprvé bojovat v Paříži v roce 2024.

 

V rámci našich kurzů se tanečníci naučí kromě taneční techniky i akrobatické prvky a krátké choreografie, které budou moci následně předvést na závěrečných vystoupeních či soutěžích.

Taneční škola Desiré pořádá pro své svěřence také množství doprovodných aktivit, jakými je například letní soustředění či oblíbené přespávačky přímo v prostorách taneční školy.

Ještě máme volná místa.

Ceník

1x týdně 60 min                   3850 Kč/pololetí

2x týdně 60 min                   5500 Kč/pololetí

2. sourozenec platí 50 % z ceny!!

Tréninky

Úterý                   15:30 – 16:30, 16:30 – 17:30

Čtvrtek                15:30 – 16:30, 16:30 – 17:30

První lekce zdarma

Přijďte se sami přesvědčit o kvalitě našich lekcí a o našem přístupu. Stačí nás kontaktovat a domluvíme si termín úvodní a nezávazné lekce zdarma.

Dárkové poukazy

Připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na lekce breakdance, lekce baletu pro děti i dospělé i na individuální hodiny.