Baletní workshop pro dospělé 15. – 16.7.

Co se na víkendovém workshopu naučím?

Připravili jsme pro vás bohatý program, který vás zavede do tajů baletu a moderního tance. Během těchto dvou dní budeme postupně procvičovat celé tělo a věnovat se především ranní relaxační rozcvičce. A na závěr si společně zatančíme.

Jaký je program semináře?

V sobotu se zaměříme zejména na klasický balet, koordinaci pohybů a postupně si vysvětlíme základní prvky baletu, jako jsou pozice rukou, nohou a správné držení těla. Na konci dne se naučíme baletní variaci, kterou si společně zatancujeme.

V neděli si naopak vychutnáme moderní tanec, který je naprosto odlišný od baletu. Zaměříme se na rytmus a budeme ho hledat ve stylech afrojazzu. Afrojazz je taneční styl, který vychází z afrických kmenových tanců a přinese nový pohyb do našeho repertoáru.

Workshop probíhá oba dny od 9:00 do 13:00, poté se můžeme vydat na společný oběd. Bude to skvělá příležitost sdílet dojmy z workshopu, navázat nová přátelství a prostě si jen příjemně popovídat.

Pro koho je workshop určen?

Víkendové soustředění je určeno jak pro pokročilé tanečníky, tak i pro ty, které nemají s baletem žádné zkušenosti a rádi by si tento elegantní tanec vyzkoušeli.

Co si mám vzít s sebou?

Pohodlné oblečení, pití, svačinu, případně oběd (ten je ale možné objednat v rámci semináře) a hlavně úsměv na tváři 🙂

Kolik to stojí?

Cena za účast na tomto dvoudenním workshopu je 1200 Kč.


Přijďte si s námi užít nezapomenutelné baletní zážitky a objevte krásu tance.

Přihlásit se na Baletní workshop pro dospělé 15. – 16.7.2023

"*" označuje povinný údaj

Jste záčátečník / pokročilý?

Potřebujete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat na info@baletniskola.cz